• Przechowalnia 0
 • Koszt dostawy

  UWAGA!
  Wysyłka towaru w miesiącach zimowych i wczesno-wiosennych uzależniona jest od panujących warunków pogodowych (szczególnie problematyczne są możliwe przymrozki). O planowanym terminie realizacji zamówień zimowych będziemy informować Państwa na bieżąco poprzez stronę główną sklepu, bądź za pośrednictwem email. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany wcześniej ustalonego terminu. 

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. W przypadku wyboru przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy Państwu rośliny korzystając z usługi Paczka+ dzięki której paczka jest wysyłana na wskazany przez Państwa adres (tak jak w przypadku tradycyjnego kuriera). Nie wysyłamy roślin w sposób inny niż na wskazany adres ze względu na możliwość zalegania paczek na magazynach, co jest niewskazane dla roślin. Polecanym sposobem dostawy przez nas jest przesyłka kurierska ze względu na najszybszy czas realizacji korzystny ze względu na transport roślin. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

  Przesyłka kurierska*

  29,00 zł

  następny dzień roboczy
  po wysyłce paczki z magazynu**

  *Opłata za przesyłkę zamówienia (przesyłka o wadzę do 14 kg). Zamówienia roślin powyżej 14 kg, powoduje podwojenie kwoty, ze względu na konieczność wysyłki kolejnej paczki. 

  **Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

  Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

  Forma płatności

  Wysokość opłaty

  Za pobraniem

  6,00 zł - Przesyłka kurierska

  Przelewem

  0 zł

  Paypal

  0 zł

  Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

  Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu

  Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

  Od 29,0 zł

  Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep Mandragora nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.